Easter fun regatta
Na een succesvolle derde editie gaan we ook in 2025 een prachtig event organiseren. De Easter fun regatta. Op Paasmaandag 21 april 2025, houden we voor de 4e maal, onze have-a-lot-of-fun-zeilwedstrijd voor iedereen die plezier heeft in het zeilen of wil ontdekken of zeilen iets voor hem of haar is. Je hoeft niet te struinen door de woonboulevard om je dag door te komen. Kom en geniet met ons mee van ontspanning door inspanning.
Schrik niet teveel van het woord wedstrijd, we gaan vooral een hoop lol beleven op het water en kennismaken met andere zeilers.
Voor veel nieuwe zeilers klinkt een zeilwedstrijd als een ver van je bed show. Al die regels en kennis waar je aan moet voldoen schrikt velen af. Vandaar dat wij een
laagdrempelige wedstrijd organiseren waarbij ieder niveau kan deelnemen. In elke boot gaat een mix van ervaren en minder ervaren zeilers mee. Zo hebben we balans in de teams en is meedoen voor iedereen toegankelijk.
Wil je niet komen zeilen of past dit niet in de tijdschema maar heb je wel zin om zeilers te leren kennen kom dan voor de BBQ en heb een leuke afsluiting van je prachtige paasweekend.
Het doel
Plezier maken, van elkaar leren, nieuwe zeilers leren kennen en stapje voor stapje bekend raken met de wedstrijdregels.
Het programma:
09.30 uur: Korte briefing van activiteit voormiddag, aandacht voor de
voorrangsregels
10.00 uur: Teams maken de boot vaarklaar
10.30 uur: De eerste ronden oefening van vaardigheden voor het wedstrijdzeilen
12.30 uur: Lunch inbegrepen in de prijs
13.30 uur: Kleine, korte wedstrijden om gewenning tot het wedstrijdzeilen te
bekomen
16.00 uur: Alle boten zijn terug in de haven
16.30 uur: Prijsuitreiking
17.00 uur: Gezamenlijke barbecue (hier kan je optioneel aan deelnemen en is ook los te boeken als je niet komt varen)
Ben je een beginnende zeiler of juist iemand met veel ervaring?
Iedereen kan meedoen. We mengen de verschillende zeilniveaus door elkaar.
Schrijf je je met meerdere mensen in?
Houd er dan rekening mee dat jullie mogelijk in verschillende boten gaan varen.
Ben je geen lid van de zeilschool?
Dat is geen probleem, iedereen met een enthousiasme mag meedoen.
In welk boottype wordt gevaren?
We gaan varen in een Poly Valk of Stokpaardje.
De kosten voor deelname?
De kosten voor deelname zijn ongeveer € 40,00 p.p., incl. de gedeelde huur van de boot, reddingsvest en lunchpakket.
Je bent zelf verantwoordelijk voor de boot waarin je vaart dus lees goed het reglement door.
Wil je meedoen met de gezellige barbecue? Deze start na de wedstrijd en is om 21.00 uur uiterlijk afgelopen. De BBQ kan je los bijboeken voor ongeveer € 26,00 p.p..
Zin om te helpen met het organiseren van ons 4e easter event? Geef ons dan een bericht, de BBQ krijg je dan van ons.
Schrijf je in en doe mee!
Als je meerder deelnemers wilt inschrijven dien je het evenement meerdere keren in je winkelmandje te plaatsen.
Nadat je hebt afgerekend krijg je een mail met link naar waar je de gegevens van de andere deelnemers kan invullen.