Het Kampeervlot is voorzien van:
Motor met stuurwiel, 2-pits gasstel, keukeninventaris, waterkan, toilet, 3 banken met tafel, 5 slaapplekken, een zonnedek op het dak. De keukeninventaris voor vijf personen bestaat uit borden, kommetjes, mokken, messen, vorken, lepels, 2 pannen en een koekenpan, snijplank, snijmessen, afwasmiddel en afwaskom.
Kijkje in het kampeervlot:
Neem hier een kijkje in vlot type B (genaamd Faru)
Zelf mee te nemen:
Slaapzak, kussen, matje of luchtbed, handdoek, theedoek, vaatdoek, papier en afvalzakje. Je kan ook matrassen bij huren.
Niet aanwezig:
Er is geen stroom, stromend water of wifi aanwezig.
Mogelijkheden:
Je kan kiezen uit een een dagtocht, korte nachttocht, lange nachttocht, weekend, midweek of meerdaagse tocht. In het weekend is het boeken van een losse nacht niet mogelijk.
Waar naar toe:
Het is mogelijk om via de Maas richting Thorn en Wessem te varen om hier aan te leggen met onderweg mooie natuurplasjes om op te varen. Wil je liever een plekje met zo min mogelijk anderen om je heen? Er zijn ook steigers in de natuur waar je terecht kunt, deze vermelden wij tijdens de uitleg van het vlot, voor de afvaart.
Wij raden je af om door de sluis van Linnen te varen i.v.m. het grote verval en het vrachtverkeer.
Boek er een flexibele annuleringsverzekering bij, deze werkt als volgt:
– Je koopt de flexibele annuleringsverzekering voor een bedrag tot € 275,- voor € 12,50 of voor een bedrag vanaf € 275,- voor € 25,00.
– Maak je gebruik van de flexibele annuleringsverzekering, dan wordt de boot huur minus € 12,50 administratiekosten teruggestort.
– Je dient hiervoor de annulering 48 uur van tevoren te melden, per mail via info@sailcenterlimburg.com Vermeld in het onderwerp jouw NAAM en de tekst ANNULERING. Deze annuleringsverzekering is alleen van toepassing op boot huur.